OnPoint Community Credit Union
OnPoint_Proud_Sponsor_234x60.jpg Ad
U.S. Marines Ad
OSAA Mobile App 160x600 Ad

OSAA Solo Music Championships Entries & Schedule

Updated 4/26/2018 12:25pm

ID # Participant School Category Room Time Accompanist
9352 McKenna Matheson Tigard Alto Voice Berglund-232 8:00 am Ray McKean
8975 Emily Ilnich Gresham Alto Voice Berglund-232 8:10 am Angela Hjerstedt
8935 Nora Burkhartsmeier Cleveland Alto Voice Berglund-232 8:20 am Liz Caswell
9438 Anusha Mudigonda Westview Alto Voice Berglund-232 8:30 am Janet Coleman
9351 Linnea Hill Tigard Alto Voice Berglund-232 8:40 am Gary Skye
9307 Kaitlyn Brown Putnam Alto Voice Berglund-232 8:50 am Angela Hjertstedt
9273 Anna Soot West Albany Alto Voice Berglund-232 9:10 am Glynna
9263 Elizabeth Powell Oakland Alto Voice Berglund-232 9:20 am Karen Gibbs
9156 Jaelyn Furnas Mountain View Alto Voice Berglund-232 9:30 am Nancy Milliron
9088 Mya Hoeft West Salem Alto Voice Berglund-232 9:40 am Kara Quello
9033 Emerald Russell Marshfield Alto Voice Berglund-232 9:50 am John Kruse
9067 Makayla Schwend Tillamook Alto Voice Berglund-232 10:00 am Barbara Richmond
8974 Camille Baptista Gresham Alto Voice Berglund-232 10:20 am Angela Hjertstedt
9213 Heather McAdam South Medford Alto Voice Berglund-232 10:30 am Andrea Brock
8934 Isabelle Schulenburg Cleveland Alto Voice Berglund-232 10:40 am Yvette Starkey
8976 Troy Chittock Gresham Baritone Voice Marsh-216 7:50 am Angela Hjerststedt
9189 Jacob Gau Pendleton Baritone Voice Marsh-216 8:00 am Emily Callender
9092 Cameron Forster West Salem Baritone Voice Marsh-216 8:10 am Kara Quello
9217 Tucker Chestine South Medford Baritone Voice Marsh-216 8:20 am Andrea Brock
9216 Luke Homfelt Triad Baritone Voice Marsh-216 8:30 am Suzanne Stewart
9157 Luke Wulf Bend Baritone Voice Marsh-216 8:40 am Kathy Jensen
9440 Declan Bartel Aloha Baritone Voice Marsh-216 9:00 am Liz Caswell
9311 Anthony Avalos Putnam Baritone Voice Marsh-216 9:10 am Angela Hjertstedt
9354 Daniel Hill Tigard Baritone Voice Marsh-216 9:20 am James Pick
9046 Ely Cleland Churchill Baritone Voice Marsh-216 9:30 am Jennifer Searl
9091 Mason Brittan South Salem Baritone Voice Marsh-216 9:40 am Susan Johnson
9188 Brixton Walker La Grande Baritone Voice Marsh-216 10:00 am Kevin
9255 Triston Bertalotto Adrian Baritone Voice Marsh-216 10:10 am Lorine VanCorbach
9264 Michael Siebert Sutherlin Baritone Voice Marsh-216 10:20 am Karen Gibbs
9276 Colton Byers West Albany Baritone Voice Marsh-216 10:30 am Zoe Ames
9309 Joseph Decker Putnam Baritone Voice Marsh-216 10:40 am Angela Hjertstsedt
9034 Shaymus Hanlin North Bend Baritone Voice Marsh-216 10:50 am Kira Whiting
8979 Daniel Meyer David Douglas Bass Viol University Center-MPR 8:00 am Janet Craswell
9096 Bruce Bailey South Salem Bass Viol University Center-MPR 8:10 am Brenda Noland
9095 Justin McLaughlin West Salem Bass Viol University Center-MPR 8:20 am Debra Huddleston
9159 Rylee McConnell Summit Bass Viol University Center-MPR 8:30 am
9218 Thomas Green South Medford Bass Viol University Center-MPR 8:40 am Andrea Brock
9312 Zhanna Bachinsky Clackamas Bass Viol University Center-MPR 9:00 am
9277 Grayson Merickel Corvallis Bass Viol University Center-MPR 9:10 am Andrew
9356 Jack Pesch West Linn Bass Viol University Center-MPR 9:20 am Concerto, Opus 3
8978 Vegas Walker-Harmon David Douglas Bass Viol University Center-MPR 9:30 am Janet Craswell
9357 Cameron Massey West Linn Bass Voice Berglund 147 8:10 am James Pick
9160 Tyler Beeler Mountain View Bass Voice Berglund 147 8:20 am Nancy Milliron
9313 Damon Hutchcraft Putnam Bass Voice Berglund 147 8:30 am Angela Hjertstedt
8936 Alex Brown Cleveland Bass Voice Berglund 147 8:40 am Liz Caswell
9442 Blake Lee Glencoe Bass Voice Berglund 147 9:00 am Heather Lee
9097 Eric Lin South Salem Bass Voice Berglund 147 9:10 am Honey Wilson
9190 Jordan Remien Baker Bass Voice Berglund 147 9:20 am Gretchen Longwell
9035 Jared Bower Solomon North Bend Bass Voice Berglund 147 9:30 am Kira Whiting
9047 Trenton Fleenor Springfield Bass Voice Berglund 147 9:40 am Keri Davis
8980 Jorden Moss Gresham Bass Voice Berglund 147 9:50 am Angela Hjertstedt
9265 Ethan Espinosa Glide Bass Voice Berglund 147 10:00 am Hillary Hall
9219 Nathan Bray Crater Bass Voice Berglund 147 10:10 am Andrea Broch
9256 Richard Rojas-Perez Ontario Bass Voice Berglund 147 10:20 am Gretchen Longwell
8983 Isabella Crumpton Barlow Bassoon UCC-Chapel 8:00 am Dagny Regan
9360 Christian Torralba West Linn Bassoon UCC-Chapel 8:10 am Angele Rogers
8937 Nikolas Kovacevic Franklin Bassoon UCC-Chapel 8:20 am
8982 Derek Lund Reynolds Bassoon UCC-Chapel 8:30 am Becky Simmons
9444 Jasmine White Aloha Bassoon UCC-Chapel 8:40 am Becky Simmons
9314 Cameron Handley Clackamas Bassoon UCC-Chapel 9:00 am Dagny Regan
9099 Teddy Zhang South Salem Bassoon UCC-Chapel 9:10 am Doug Schneider
9048 Caleb Holt Creswell Bassoon UCC-Chapel 9:20 am Keri Davis
9278 Ryan Nelson West Albany Bassoon UCC-Chapel 9:30 am Pam Fulkerson
9193 Kyle Ketchersid Hermiston Bassoon UCC-Chapel 9:40 am Mio Aoike
9221 Caleb Hutchings South Medford Bassoon UCC-Chapel 9:50 am Andrea Brock
9359 Olivia Van Winkle Sherwood Bassoon UCC-Chapel 10:00 am Angele Rogers
9195 Jenna Harrison Pendleton Cello University Center-MPR 9:40 am Emily Callender
9049 Sarah Rosier Marist Catholic Cello University Center-MPR 9:50 am Ednaldo Borba
9365 Christine Youn Lake Oswego Cello University Center-MPR 10:00 am Catherine Youn
8938 Grace Alleman Lincoln Cello University Center-MPR 10:10 am Sam Nelson
8986 Won Sung Kim Reynolds Cello University Center-MPR 10:20 am Jiyoun Oh
9101 Ryan Babe West Salem Cello University Center-MPR 10:30 am Marcia Hauff
9446 Kieran McLain Sunset Cello University Center-MPR 10:40 am Janet
9280 Todd Meng Crescent Valley Cello University Center-MPR 10:50 am Sunghee Kim
9222 Charlie Jarvis Grants Pass Cello University Center-MPR 11:00 am Heidi Jarvis
9315 Adam Pua Clackamas Cello University Center-MPR 11:10 am Kiera Whiting
9364 Hailey Kang Tualatin Cello University Center-MPR 11:20 am Steve Lewis
9161 Leo Reinneck Trinity Lutheran Cello University Center-MPR 11:30 am
9279 Jeffrey Yang Crescent Valley Cello University Center-MPR 11:40 am Joy Ueng
9449 Brian Gao Southridge Clarinet Marsh-206 11:10 am Darlene Cusick
9105 Nicholas Weathers McNary Clarinet Marsh-206 11:20 am Doris VanDeKoppel
8990 Aubrey Folwick David Douglas Clarinet Marsh-206 11:30 am Sophie Christian
9370 Alyssa Gorski Sherwood Clarinet Marsh-206 11:40 am Ray McKean
9223 Alex Yu North Medford Clarinet Marsh-206 11:50 am Jennifer Schloming
9162 Joan Song Summit Clarinet Marsh-206 1:00 pm Diane Thielen
9050 Logan Leister Willamette Clarinet Marsh-206 1:10 pm Nathalie Fortin
9104 Anna Chau South Salem Clarinet Marsh-206 1:20 pm Doug Schneider
9448 Gerald Kang Westview Clarinet Marsh-206 1:30 pm Janet Coleman
9069 Robert Barber Warrenton Clarinet Marsh-206 1:40 pm Vincent Centeno
9318 Austin Warren Clackamas Clarinet Marsh-206 2:00 pm Shawn Worthington
9281 Daniel Alvarez Corvallis Clarinet Marsh-206 2:10 pm Anabel Chang
9369 Jake Byers Newberg Clarinet Marsh-206 2:20 pm Sophie Christian
8940 Emily Geoffroy Grant Clarinet Marsh-206 2:30 pm Ray
8989 Daniel Folwick David Douglas Clarinet Marsh-206 2:40 pm Sophie Christian
9376 Dylan McNab Sherwood Euphonium Jefferson 224 8:00 am Dani Aldinger
9453 Ryan Stuve Century Euphonium Jefferson 224 8:10 am Evan Paul
9375 Peter Cooley Lakeridge Euphonium Jefferson 224 8:20 am Ray
9108 Sophar Ngin West Salem Euphonium Jefferson 224 8:30 am Denise Steinbach
9164 Mario Huerta Summit Euphonium Jefferson 224 8:40 am Joan Song
8943 Micah Lytle Cleveland Euphonium Jefferson 224 9:00 am Kristi Riler
9282 Paul Sprague West Albany Euphonium Jefferson 224 9:10 am Pam Fulkerson
9452 Michael McCann Southridge Euphonium Jefferson 224 9:20 am Patrick McCarty
9374 Sheridan Hardy West Linn Euphonium Jefferson 224 9:30 am
9383 Sophie Fechter Sherwood Flute McGill Auditorium 8:00 am
9457 Trudi Frost Westview Flute McGill Auditorium 8:10 am david rivas
9382 Rachel Guthrie Sherwood Flute McGill Auditorium 8:20 am Dani Aldinger
9071 Ben Warren Scappoose Flute McGill Auditorium 8:30 am Kathleen Ward
9112 Meije Smith West Salem Flute McGill Auditorium 8:50 am Debra Huddleston
9456 Anusha Ragade Westview Flute McGill Auditorium 9:00 am Maria
9284 Julia Yang Crescent Valley Flute McGill Auditorium 9:20 am Joy Ueng
9167 Ashley Lekan Summit Flute McGill Auditorium 9:30 am Diane Thielen
9111 Israel Perez South Salem Flute McGill Auditorium 9:40 am Doug Schneider
9110 Julie Chen South Salem Flute McGill Auditorium 9:50 am Doug Schneider
9072 Serena Moha Warrenton Flute McGill Auditorium 10:00 am Amanda McClure
8994 Charlie Bickford Hood River Valley Flute McGill Auditorium 10:10 am Mary Ann Parrott
9380 Anneka Prigodich Sherwood Flute McGill Auditorium 10:30 am Doug Schneider
9455 Sara Shao Westview Flute McGill Auditorium 10:40 am
9168 Erin Smallwood Ridgeview Flute McGill Auditorium 10:50 am Diane Thielen
9378 Hugo Romero Wilsonville Flute McGill Auditorium 11:00 am Ray Mckean
9379 Meghan Tyler Tualatin Flute McGill Auditorium 11:20 am Ray McKean
9227 Kelsy Biggs North Medford Flute McGill Auditorium 11:30 am Debra
9454 Isabelle Zheng Catlin Gabel Flute McGill Auditorium 11:40 am Janet Coleman
9377 Joaquin Socolofsky West Linn Flute McGill Auditorium 11:50 am Doug Schneider
9320 Elena Kato Clackamas Flute McGill Auditorium 1:00 pm Esther Shim
9283 Iris Fu Crescent Valley Flute McGill Auditorium 1:10 pm Debra Huddleston
9226 Courtney Badura North Medford Flute McGill Auditorium 1:20 pm Camilla Carter
9109 Hannah Whitlow West Salem Flute McGill Auditorium 1:30 pm Doug Schneider
8993 Alex Walker David Douglas Flute McGill Auditorium 1:50 pm Lisa Smith
9166 Hannah Song Summit Flute McGill Auditorium 2:00 pm Diane Thielen
8944 Anthony Garrison Cleveland Flute McGill Auditorium 2:10 pm David Saffert
9322 Kyle Winney Milwaukie French Horn UCC Church-Sanctuary 1:00 pm Diane Boone
9460 Cory Nguyen Southridge French Horn UCC Church-Sanctuary 1:10 pm Jennifer Hughes
9385 Aaron Anderson Tigard French Horn UCC Church-Sanctuary 1:20 pm Cusick, Darlene
9114 Joseph Graney South Salem French Horn UCC Church-Sanctuary 1:30 pm Jennifer
8997 Sarah Muller David Douglas French Horn UCC Church-Sanctuary 1:40 pm Janet Craswell
8996 Scott Biggs Reynolds French Horn UCC Church-Sanctuary 2:00 pm Keith Biggs
9459 Lindsay Lalic Century French Horn UCC Church-Sanctuary 2:10 pm Jennifer Hughes
9196 Alyssa Hoffman Grant Union French Horn UCC Church-Sanctuary 2:20 pm Megan Maxwell
9073 Isabella Morrill Warrenton French Horn UCC Church-Sanctuary 2:30 pm Amanda McClure
9036 Helen Witharm North Bend French Horn UCC Church-Sanctuary 2:50 pm John Kruse
9257 Reina Gilman Ontario French Horn UCC Church-Sanctuary 3:00 pm Becky Simmons
9384 Lauren Griffith West Linn French Horn UCC Church-Sanctuary 3:10 pm Becky Simmons
9321 Garrett Clifton Putnam French Horn UCC Church-Sanctuary 3:20 pm Anna Wessel
9285 Isabel Vetter West Albany French Horn UCC Church-Sanctuary 3:30 pm David Servais
9228 Andrew Donahue North Medford French Horn UCC Church-Sanctuary 3:40 pm Andrea Brock
8946 Raymond Randol Cleveland French Horn UCC Church-Sanctuary 4:00 pm Kristi Riler
9169 Gabe Gonzalez Mountain View French Horn UCC Church-Sanctuary 4:10 pm Sophie Gonzalez
8995 Abigail Cohen Barlow French Horn UCC Church-Sanctuary 4:20 pm Aaron Cohen
9052 Bailey Hampton Thurston French Horn UCC Church-Sanctuary 4:30 pm Mary Conner
9113 Kacey Whitfield McNary French Horn UCC Church-Sanctuary 4:40 pm Brenda Noland
9458 Layan Atieh Southridge French Horn UCC Church-Sanctuary 4:50 pm Jennifer Hughes
9117 Kailey Knospe West Salem High Saxophone UCC-Chapel 1:40 pm Doug Schneider
9463 Noah Lindsay Southridge High Saxophone UCC-Chapel 1:50 pm David Kim
9000 David Collins Barlow High Saxophone UCC-Chapel 2:00 pm Mel Kubik
9171 Annabel Hueske Summit High Saxophone UCC-Chapel 2:10 pm Joan Song
9266 Michael Powell Riddle High Saxophone UCC-Chapel 2:20 pm Evan Paul
9388 Brendan Chiang Lakeridge High Saxophone UCC-Chapel 2:30 pm Doug
9038 Matt Frischman North Bend High Saxophone UCC-Chapel 2:40 pm
9197 Kyle Ketchersid Hermiston High Saxophone UCC-Chapel 3:00 pm Mio Aoike
9037 Emily Kruse Marshfield High Saxophone UCC-Chapel 3:10 pm John Kruse
9170 Chris Boyd Burns High Saxophone UCC-Chapel 3:20 pm Jean Shrader
8947 Susan McHarris Cleveland High Saxophone UCC-Chapel 3:30 pm Dan Gayner
9074 Allison Wills Scappoose High Saxophone UCC-Chapel 3:40 pm Robin Nunn
9462 William Greer Southridge High Saxophone UCC-Chapel 3:50 pm David Kim
9116 Caleb Swisher West Salem High Saxophone UCC-Chapel 4:00 pm Doug Schneider
9231 Lyndan Walle Klamath Union High Saxophone UCC-Chapel 4:10 pm Susanna Stewart
9387 Will Glausi West Linn High Saxophone UCC-Chapel 4:20 pm Carma Glausi
9286 James Johnson Santiam Christian High Saxophone UCC-Chapel 4:30 pm Doug Schneider
9119 Mason Muir West Salem Low Clarinet Marsh-206 8:00 am
9200 Carle Wright Grant Union Low Clarinet Marsh-206 8:10 am Megan Maxwell
9323 Jacob Freeman Clackamas Low Clarinet Marsh-206 8:20 am Linda Kranovich
8949 Ursula Larson Cleveland Low Clarinet Marsh-206 8:30 am Kristi Riler
9172 Robert Lassila Summit Low Clarinet Marsh-206 8:40 am Diane Thielen
9002 Samuel Zhou Gresham Low Clarinet Marsh-206 8:50 am Leslie Choi
9121 Hailee Smith McNary Low Saxophone Marsh-206 9:10 am Denise Steinbach
9003 David Collins Barlow Low Saxophone Marsh-206 9:20 am Mel Kubik
9039 Zach Anthony Coquille Low Saxophone Marsh-206 9:30 am
9258 Victoria Roberts Ontario Low Saxophone Marsh-206 9:40 am Gretchen Longwell
9466 Josh Butler Westview Low Saxophone Marsh-206 9:50 am Ethan Wong
9232 Bethany Endicott Roseburg Low Saxophone Marsh-206 10:00 am Dayna
9465 Noah Lindsay Southridge Low Saxophone Marsh-206 10:10 am David Kim
9390 Ashley Ma Sherwood Low Saxophone Marsh-206 10:20 am Kristen Cichoski
9287 Sierra Young Philomath Low Saxophone Marsh-206 10:30 am Bryson Skarr
9075 Paul Marenco Forest Grove Low Saxophone Marsh-206 10:40 am Phillip Thompson-Aue
9120 Anthony Bolden West Salem Low Saxophone Marsh-206 10:50 am Doug Schneider
9324 Jonah Buck Oregon City Low Saxophone Marsh-206 11:00 am Margie Phillips
9234 Iris Walker-Tjepkes Grants Pass Mallets Music Bldg-Stage 8:00 am
9393 Levi Britton Tualatin Mallets Music Bldg-Stage 8:10 am
9468 Madeline Eason Southridge Mallets Music Bldg-Stage 8:20 am
9325 Zach Wagner Clackamas Mallets Music Bldg-Stage 8:40 am
8950 Zoe Beyler Grant Mallets Music Bldg-Stage 9:00 am
9005 London Christiansen Barlow Mallets Music Bldg-Stage 9:10 am
9054 Jonathon Dou South Eugene Mallets Music Bldg-Stage 9:20 am
9122 Logan Krause West Salem Mallets Music Bldg-Stage 9:30 am
9173 Matthew Seals Summit Mallets Music Bldg-Stage 9:40 am
9233 Gabriel Neimark Ashland Mallets Music Bldg-Stage 9:50 am
9288 Damon Cochran-Salinas Corvallis Mallets Music Bldg-Stage 10:00 am
9392 Joey Craighead Sherwood Mallets Music Bldg-Stage 10:10 am
9202 Cassidy Welch Pendleton Mezzo Voice Berglund-232 11:00 am Emily Callender
9077 Hayden Weitzel St. Helens Mezzo Voice Berglund-232 11:10 am Janet Weber
9397 Niamh McSwiggan Tualatin Mezzo Voice Berglund-232 11:20 am Marcia Fischer
9472 Emma Jones Liberty Mezzo Voice Berglund-232 11:30 am Anna Rikli
9290 Karsyn Britsch Crescent Valley Mezzo Voice Berglund-232 11:40 am Valerie Gollmann
8953 Mikaela Clarke Cleveland Mezzo Voice Berglund-232 11:50 am Gary Skye
9396 Emma Wheatcroft Tualatin Mezzo Voice Berglund-232 1:00 pm James Pick
9471 Ori Marcu St. Mary's Acad. Mezzo Voice Berglund-232 1:10 pm Janet Coleman
9126 Rachel Despain South Salem Mezzo Voice Berglund-232 1:20 pm Bethea Gliebe
9127 Kaydn Mertz West Salem Mezzo Voice Berglund-232 1:30 pm Kara Quello
9174 Allison Turek Madras Mezzo Voice Berglund-232 1:40 pm Jared McFarlin
9289 Soumya Tadepalli Crescent Valley Mezzo Voice Berglund-232 2:00 pm Joy Ueng
9470 Maddy Smith Jesuit Mezzo Voice Berglund-232 2:10 pm Kathy Jensen
9326 Alexis Hazim Clackamas Mezzo Voice Berglund-232 2:20 pm Kristy Moore
8952 Lily Mozipo Lincoln Mezzo Voice Berglund-232 2:30 pm Janet
9007 Chloe Hallberg Gresham Mezzo Voice Berglund-232 2:50 pm Angela Hjertstedt
9040 Lilly Hanlin North Bend Mezzo Voice Berglund-232 3:00 pm Kira Whiting
9235 Aimee Carter South Medford Mezzo Voice Berglund-232 3:10 pm Andrea Brock
9056 Alex Istudor Cottage Grove Mezzo Voice Berglund-232 3:20 pm Keri Davis
9076 Riley Schmidt Forest Grove Mezzo Voice Berglund-232 3:30 pm Joanna Ball
9201 Gabrielle Aceves-Galindo Hermiston Mezzo Voice Berglund-232 3:40 pm Mio Aoike
9267 Alexis Parson Sutherlin Mezzo Voice Berglund-232 3:50 pm Karen Gibbs
9259 Angela Santana Ontario Mezzo Voice Berglund-232 4:20 pm Gretchen Longwell
9125 Phoebe Jacobs West Salem Mezzo Voice Berglund-232 4:30 pm Rebecca Stager
9239 Alex Burns Hidden Valley Oboe UCC-Chapel 10:20 am Janet Coleman
9079 Nicole Ramsdell Astoria Oboe UCC-Chapel 10:30 am Jeremy Johnson
9476 Eric Lane Westview Oboe UCC-Chapel 10:40 am Jennifer Hughes
9010 Rachel Stanley Barlow Oboe UCC-Chapel 11:00 am Dagny Regan
9129 Abigail Butler West Salem Oboe UCC-Chapel 11:10 am Doug Schneider
8955 Eleanor Golden Grant Oboe UCC-Chapel 11:20 am Dagny Regan
9078 Gracie Stearns St. Helens Oboe UCC-Chapel 11:30 am Janet Weber
9292 Amanda Givens West Albany Oboe UCC-Chapel 11:40 am Andrew Pham
9475 Dolores Fritzshe St. Mary's Acad. Oboe UCC-Chapel 11:50 am Dagny Regan
9238 Aubrey Huggins South Medford Oboe UCC-Chapel 1:00 pm Andrea
9327 Emmaline Worthingtion Clackamas Oboe UCC-Chapel 1:10 pm Shawn Worthington
9009 Jordan Gibor Barlow Oboe UCC-Chapel 1:20 pm Dagny Regan
9398 Stephanie Brannan Sherwood Oboe UCC-Chapel 1:30 pm Jane Mendenhall
8958 Jake Safirstein Grant Orchestral Snare Music Bldg-Stage 2:50 pm
9080 Ethan Reed Astoria Orchestral Snare Music Bldg-Stage 3:00 pm
9240 Nate Lee South Medford Orchestral Snare Music Bldg-Stage 3:10 pm
9013 Hunter Strobel Barlow Orchestral Snare Music Bldg-Stage 3:20 pm
9057 Jonathon Dou South Eugene Orchestral Snare Music Bldg-Stage 3:30 pm
9130 Dylan I'Anson-Yount West Salem Orchestral Snare Music Bldg-Stage 3:50 pm
9329 Jaden McKinnis Oregon City Orchestral Snare Music Bldg-Stage 4:00 pm
9402 Noah Wenig West Linn Orchestral Snare Music Bldg-Stage 4:10 pm
9477 Clio Tsao Mountainside Orchestral Snare Music Bldg-Stage 4:20 pm
8957 Zoe Beyler Grant Orchestral Snare Music Bldg-Stage 4:30 pm
9330 Alec Donn Clackamas Rudimental Snare Music Bldg-Stage 12:30 pm
9041 Senlin Luo Marshfield Rudimental Snare Music Bldg-Stage 12:40 pm Unaccompanied
9260 Paul J. Gering III Ontario Rudimental Snare Music Bldg-Stage 12:50 pm
9081 Johnathan Barker Astoria Rudimental Snare Music Bldg-Stage 1:00 pm
8959 Nicholas Juson Franklin Rudimental Snare Music Bldg-Stage 1:10 pm
9015 Nick Murphy Corbett Rudimental Snare Music Bldg-Stage 1:30 pm
9058 Logan Pearl Thurston Rudimental Snare Music Bldg-Stage 1:40 pm
9293 Damon Cochran-Salinas Corvallis Rudimental Snare Music Bldg-Stage 1:50 pm
9242 Brian Ekstrom Henley Rudimental Snare Music Bldg-Stage 2:00 pm
9406 Maddie Jeans Sherwood Rudimental Snare Music Bldg-Stage 2:10 pm
9478 Jonathan Fitzgerald Aloha Rudimental Snare Music Bldg-Stage 2:20 pm
9241 Julian Koell Phoenix Rudimental Snare Music Bldg-Stage 2:30 pm
9334 Grace Gossie La Salle Prep Soprano Voice Berglund 147 10:30 am Gary
9295 Abigayle Whitnah Crescent Valley Soprano Voice Berglund 147 10:40 am Valérie Gollmann
9335 Madison Vaughn Clackamas Soprano Voice Berglund 147 10:50 am Kristy Moore
9482 Anna Sipowicz Oregon Episcopal Soprano Voice Berglund 147 11:00 am Kathy Jensen
9410 Carly Wood Lakeridge Soprano Voice Berglund 147 11:10 am Kathy Jensen
8961 Mercy Hallman Lincoln Soprano Voice Berglund 147 11:20 am Rachel Zimmerman
9204 Ashlie Chastain Baker Soprano Voice Berglund 147 11:30 am Gretchen Longwell
9269 Shantelle Canete Days Creek Soprano Voice Berglund 147 11:40 am Luella Cox
9481 Madeleine Adriance St. Mary's Acad. Soprano Voice Berglund 147 11:50 am Ashley McCullar
9411 Kaylee Bair Tigard Soprano Voice Berglund 147 1:00 pm Ray McKean
9243 Helen Harris Henley Soprano Voice Berglund 147 1:10 pm Suzanne Stewart
9244 Ashley Mitchell South Medford Soprano Voice Berglund 147 1:20 pm Andrea Brock
9176 Virgina Felder Bend Soprano Voice Berglund 147 1:30 pm Diane Thielen
9134 Alice Somerville West Salem Soprano Voice Berglund 147 1:40 pm Honey Wilson
9412 Makaika Murphy Lake Oswego Soprano Voice Berglund 147 1:50 pm Ray
9017 Julia Moss Gresham Soprano Voice Berglund 147 2:00 pm Angela Hjerstedt
9042 Alliah Gonzalez Marshfield Soprano Voice Berglund 147 2:10 pm John Kruse
8960 Annia Hedlund Wilson Soprano Voice Berglund 147 2:20 pm Margaret Murer
9016 Tess Wix Gresham Soprano Voice Berglund 147 2:30 pm Angela Hjertstedt
9135 Ellie Deloretto Sprague Soprano Voice Berglund 147 2:40 pm Arsen Gulua
9059 Ariel Long Churchill Soprano Voice Berglund 147 3:00 pm Kari Davis
9082 Abbi Maak Rainier Soprano Voice Berglund 147 3:10 pm Dave
9133 Ellie Warner Sprague Soprano Voice Berglund 147 3:20 pm Honey Wilson
9175 Carly King Ridgeview Soprano Voice Berglund 147 3:30 pm Diane Thielen
9203 Alyssa Perkins Hermiston Soprano Voice Berglund 147 3:40 pm Margaret Wetterling
9261 Chloe Yano Ontario Soprano Voice Berglund 147 3:50 pm Gretchen Longwell
9294 Margaret Hunter-Newell Corvallis Soprano Voice Berglund 147 4:10 pm Joy Ueng
9268 Alexandra Carwithen Sutherlin Soprano Voice Berglund 147 4:20 pm Karen Gibbs
9333 Aeryn VanDetta Putnam Soprano Voice Berglund 147 4:40 pm Angela Hjertstedt
9479 Kristen Luna St. Mary's Acad. Soprano Voice Berglund 147 5:00 pm Kathy Jensen
9480 Aishani Saha Westview Soprano Voice Berglund 147 5:10 pm Janet Coleman
9138 Damon Zavala Sprague Tenor Voice Marsh-216 11:00 am Doug Schneider
9271 Tyler Warner Sutherlin Tenor Voice Marsh-216 11:20 am Karen Gibbs
9484 Riku Toyohara Westview Tenor Voice Marsh-216 11:30 am Gary Skye
9337 Eric Sohnrey Estacada Tenor Voice Marsh-216 11:40 am Linda Roth
9248 Spencer Morrison Grants Pass Tenor Voice Marsh-216 11:50 am Christine Morrison
9338 Carson LeMaire La Salle Prep Tenor Voice Marsh-216 1:00 pm Gary
9483 Avesta Mirashrafi Hillsboro Tenor Voice Marsh-216 1:10 pm Kathy Jensen
8962 Ryan Stephens Cleveland Tenor Voice Marsh-216 1:20 pm Liz Caswell
9044 Jacob Naftzger North Bend Tenor Voice Marsh-216 1:30 pm Kira Whiting
9206 Glae Bird Pendleton Tenor Voice Marsh-216 1:40 pm Emily Callender
9247 Max McAtee Klamath Union Tenor Voice Marsh-216 2:00 pm Suzanne
9262 Dustin Kangas Ontario Tenor Voice Marsh-216 2:10 pm Gretchen Longwell
9270 Calvin Metz Glide Tenor Voice Marsh-216 2:20 pm Hillary Hall
9414 Luke Aanderud Sherwood Tenor Voice Marsh-216 2:30 pm Kathy
9336 Reid Duhrkoop Clackamas Tenor Voice Marsh-216 2:40 pm Kristy Moore
9137 Briargate Curry South Salem Tenor Voice Marsh-216 2:50 pm Honey Wilson
9018 Isaac Chapelle Barlow Tenor Voice Marsh-216 3:00 pm Michael Barnes
9019 Mat Cornett Gresham Tenor Voice Marsh-216 3:20 pm Angela Hjerststedt
9418 Chandler Wells Sherwood Timpani Music Bldg-Stage 10:20 am
9417 Shannon Jackson Sherwood Timpani Music Bldg-Stage 10:30 am
9416 Joey Craighead Sherwood Timpani Music Bldg-Stage 10:40 am
9297 Damon Cochran-Salinas Corvallis Timpani Music Bldg-Stage 10:50 am
9140 Ty Brewen West Salem Timpani Music Bldg-Stage 11:00 am
8963 Zoe Beyler Grant Timpani Music Bldg-Stage 11:10 am
8964 Owen Thomas Cleveland Trombone Jefferson 224 12:50 pm Kristi Riler
9143 Zachary Barrows West Salem Trombone Jefferson 224 1:00 pm Doug Schneider
9420 Josh Busby Sherwood Trombone Jefferson 224 1:10 pm Dani Aldinger
9486 Timothy Kuskie Hillsboro Trombone Jefferson 224 1:20 pm Kristin Hamann
9421 Jesse Anderson West Linn Trombone Jefferson 224 1:30 pm Ray McKean
9180 Noah Ochander Summit Trombone Jefferson 224 1:40 pm Jean Shrader
9142 Ned Harlan South Salem Trombone Jefferson 224 2:00 pm Doug Schneider
9021 Liam Stagemeyer Reynolds Trombone Jefferson 224 2:10 pm Kristi Riler
8965 Silas Kidd-Myers Grant Trombone Jefferson 224 2:20 pm Miyuki
9022 Gabe Bella Fennell David Douglas Trombone Jefferson 224 2:30 pm Kristi Riler
9419 Lucas Evans Lakeridge Trombone Jefferson 224 2:40 pm Becky
9061 Benjamin Aldana Thurston Trombone Jefferson 224 3:00 pm Mary Conner
9084 Ben Stahly Jewell Trombone Jefferson 224 3:10 pm Barbara Richmond
9141 Nathan Berry Sprague Trombone Jefferson 224 3:20 pm Doug Schneider
9207 Colton Kastel Hermiston Trombone Jefferson 224 3:30 pm Mio Aoike
9249 Broderick Bergstrom Phoenix Trombone Jefferson 224 3:40 pm Jenifer Schlomming
9179 Logan Borchard Summit Trombone Jefferson 224 4:00 pm Diane Thielen
9339 Jake Stein Milwaukie Trombone Jefferson 224 4:10 pm Diane Boone
9485 Nick Frainey Mountainside Trombone Jefferson 224 4:20 pm Ryan DeHaven
9020 Wynne Chen David Douglas Trombone Jefferson 224 4:30 pm Kristi Riler
9298 Bianca Reinalda Corvallis Trombone Jefferson 224 4:40 pm Joy Ueng
9024 Corinne Williamson Gresham Trumpet UCC Church-Sanctuary 8:00 am Jessica Bell
9146 Jeremiah Voight McNary Trumpet UCC Church-Sanctuary 8:10 am Doug Schneider
9183 Dalton Gonzales Sisters Trumpet UCC Church-Sanctuary 8:20 am Diane
8968 Cyrus Johnson Cleveland Trumpet UCC Church-Sanctuary 8:30 am Darlene Cusick
9423 Luukas Lemetyinen West Linn Trumpet UCC Church-Sanctuary 8:40 am Aubrey Patterson
9145 Stephen Vannavel Sprague Trumpet UCC Church-Sanctuary 9:00 am Doug Schneider
8967 Jared Goddard Lincoln Trumpet UCC Church-Sanctuary 9:10 am Rachel Zimmerman
9250 Jeffrey Bradbury Henley Trumpet UCC Church-Sanctuary 9:20 am Susan Scrimsher
9299 Colton Byers West Albany Trumpet UCC Church-Sanctuary 9:30 am Doug Schneider
9272 Savannah Bradley Sutherlin Trumpet UCC Church-Sanctuary 9:40 am Karen Gibbs
8966 Michail Thompson Grant Trumpet UCC Church-Sanctuary 10:00 am Darlene Cusick
9085 Kegan Rascoe Astoria Trumpet UCC Church-Sanctuary 10:10 am Jennifer Bergman
9341 Collin Williams Clackamas Trumpet UCC Church-Sanctuary 10:20 am Sungune
9045 Alexander Kliewer Marshfield Trumpet UCC Church-Sanctuary 10:30 am John Kruse
9144 Cameron Roche West Salem Trumpet UCC Church-Sanctuary 10:40 am Doug Schneider
9182 Josh Parr Summit Trumpet UCC Church-Sanctuary 11:00 am Jean Shrader
9340 Nico Leonetti Clackamas Trumpet UCC Church-Sanctuary 11:10 am Sungun Yune
9422 Cameron Craig West Linn Trumpet UCC Church-Sanctuary 11:20 am Phil Pfaltzgraff
9488 Tim Cao Westview Trumpet UCC Church-Sanctuary 11:30 am Melissa Taroll
9023 Karlee Wood Barlow Trumpet UCC Church-Sanctuary 11:40 am Darlene Curick
9149 Jesus Martinez Fuentes McNary Tuba Jefferson 224 9:50 am Denise Steinbach
9027 John McHahon Reynolds Tuba Jefferson 224 10:00 am Cindy Mair
9026 Emanuel Aguilar Reynolds Tuba Jefferson 224 10:10 am Cindy Mair
9184 Jack Ogan Sisters Tuba Jefferson 224 10:20 am Diane
9251 Max Empol South Medford Tuba Jefferson 224 10:30 am
9302 Cindy Wong West Albany Tuba Jefferson 224 10:50 am Pam Fulkerson
9489 Reid Edwards-Robinson Southridge Tuba Jefferson 224 11:00 am
9426 Eli Dodd West Linn Tuba Jefferson 224 11:10 am Sophie Christian
9343 Daniel Wilson Putnam Tuba Jefferson 224 11:20 am Anna
9148 Jason Liu Blanchet Catholic Tuba Jefferson 224 11:30 am Doug Schneider
8969 Griffin Barbieri Lincoln Tuba Jefferson 224 11:40 am Cassie Fry
9063 Trenton Fleenor Springfield Tuba Jefferson 224 11:50 am Keri Davis
9490 Ellie Chang Oregon Episcopal Viola University Center-MPR 1:00 pm Janet Coleman
8972 Fiona Dubay Wilson Viola University Center-MPR 1:10 pm Margaret Murer
9208 Kristen Gregg Pendleton Viola University Center-MPR 1:20 pm Emily Callender
9252 Jessica Reed Klamath Union Viola University Center-MPR 1:30 pm
9086 Charlie Gonzalez Forest Grove Viola University Center-MPR 1:40 pm Phillip Thompson-Aue
9344 Jay Choi Clackamas Viola University Center-MPR 1:50 pm Sung Park
9029 Carolina Mariano Reynolds Viola University Center-MPR 2:00 pm Daniel Lee
9064 Julia Daniels South Eugene Viola University Center-MPR 2:10 pm Andrew Pham
9303 Viola Stark Corvallis Viola University Center-MPR 2:30 pm Joy Ueng
9429 Vivian Britton Tualatin Viola University Center-MPR 2:40 pm Marcia Fischer
9152 Damon Zavala Sprague Viola University Center-MPR 2:50 pm Doug Schneider
8971 Randy Zhang Lincoln Viola University Center-MPR 3:00 pm Janet Coleman
9305 Lucy Lin Crescent Valley Violin University Center-MPR 3:20 pm Sunghee Kim
9187 Lia Keener Summit Violin University Center-MPR 3:30 pm
9348 Abigail Cha Clackamas Violin University Center-MPR 3:40 pm
9434 Ellie Tanimura Lake Oswego Violin University Center-MPR 3:50 pm Janet Coleman
9347 Jiwoo Lee Clackamas Violin University Center-MPR 4:10 pm Sophie Christian
9350 Nanyi Yang Clackamas Violin University Center-MPR 4:20 pm William Leung
9210 Sidney Tovey Hermiston Violin University Center-MPR 4:30 pm Mio Aoike
9186 Jacob Lorenz Summit Violin University Center-MPR 4:40 pm Diane Thielen
8973 Randy Zhang Lincoln Violin University Center-MPR 4:50 pm Janet Coleman
9087 Jaqueline Frawley Forest Grove Violin University Center-MPR 5:10 pm Phillip Thompson-Aue
9031 Naomi Southard David Douglas Violin University Center-MPR 5:20 pm Janet Craswell
9065 Isabelle Morgan North Eugene Violin University Center-MPR 5:30 pm Natalie Fortein
9153 Kylie Thalman Sprague Violin University Center-MPR 5:40 pm Sara Grreenleaf
9254 Timothy Chen Klamath Union Violin University Center-MPR 5:50 pm Suzanne
9304 Avery Hsieh Corvallis Violin University Center-MPR 6:00 pm Janet
9346 Kevin Ryu Clackamas Violin University Center-MPR 6:10 pm Janet Coleman
9433 Max Ball Lakeridge Violin University Center-MPR 6:20 pm
9492 Phyllis Liao Westview Violin University Center-MPR 6:30 pm